UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Akurat co do spadku zainteresowania sie zgodzę, sporo ludzi kupiło sadowa przed covidem, łeczycka równiez gd, to wiekszosc leasingowa, których nie stac na furę za 180 tysi to placa po 2 kola miesiecvznie. Taka tajemnica rejestracji, jesli chodzi o poyt to chyba dopiero przetarles oczy bo sie obudziles w kazdej branzy płaczą, zapytaj w cerfie co sie u nich dzieje? Wiatr swiszcze, ruscy nie moga wjezdzac(co akurat sluszne)a takie pany o ktorych ty mowisz to robia zakupy po 29,99zł:))))Wszyscy mowia, ze listopad -styczen ceny zapikuja w dół(koniec tarczy)
taki z niego ekspert...:)