30
15.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@taki z niego ekspert...:) - A więc dołącz się do przedmówcy i zagryzaj palce jak to siada popyt. Bo na temat gospodarki wiesz chyba tyle co z plotek. Specjalista widzę od paragonów i leasingów jesteś. Czyli sami biznesmeni w Elblągu albo handlowcy z korpo i leasingi. Jeden czort deweloperzy zarobili grubo na covid to kto kasę ma uciekał w nieruchomości. Popyt na mieszkania spadł ? Bo nagle w Elblągu podaż mieszkań większa od popytu. To po oni to wszystko budują na każdym wolnym kwadracie. Łęczycka, Sadowa, Komeńskiego już też ogrodzone.
(2020.07.16)
Łeczycka, saodwa i reszta to przed Covidem. .. ZAJEDZ SOBIE DO PLICHTY I ZOBACZ JAK WIATR HULA. .. -50% SPADKU W SPRZEDAZY NOWYCH AUT. .. CZY TU TO ROZUMIESZ??Rok do roku!!! i ty cos bredzisz ze nie ma kryzysu i problemu!!?? Nie ma zludzen, grudzien-marzec bedzie katastrofa na ryNku pracy i nieruchomosci. Jak cos macie to zbywajcie TERAZ!!! Z par miesiecy nikt od was nie kupi. ..
(2020.07.16)
Nie siej paniki, tak samo miałobyć, że wszyscy wymrą przez COVID.
(2020.07.16)
powodzenia, niech szukają. ..
(2020.07.16)

info

0  
  0
Wedkuje na rzece i przepływam obok. Ruch jest, sporo kamperow i namiotów rozbitych. Dzieci biegają, łowią ryby. Świetnie! Szkoda ze nie ma więcej atrakcji
Fer (2020.07.17)

info

1  
  0
Mitomanów takich jak Ty aż żal słuchać. Nowe auta nie idą i to ogólnokrajowy kryzys krach gospodarczy. .. coś bredzisz. No i co z tego, że wiatr hula w salonach ?! Ogarniasz, że salony samochodowe zawsze upadały pierwsze wystarczy iskierka mała nie potrzeba kryzysu ?! Tak to już jest, że bez auta nowego z salonu da się żyć a i większość zamożnych i tych średnio zamożnych osób, którzy liczyć potrafią tak samo w nieruchomościach jak i ruchomościach doceniają rynek wtórny. Plichta się znalazł a prywatni importerzy zwani handlarzami tłuką sprzedaż aż miło patrzeć. Znam kilku to widzę jaki banan na twarzy. Kryzys to masz w głowie albo ręce dwie lewe do roboty. Rynek ma się dobrze, ludzie pracują, jeżdżą na urlopy. Mieszkania nie spadną nie ma szans. Najwyżej drożeć przestaną.
(2020.07.17)
fakt
brunonz (2020.07.17)
bzdury
brunonz (2020.07.17)
weźcie się do roboty a myślenie zostawcie myśliwym
(2020.07.17)

info

0  
  0
Cisza i spokój z tym samolotem co lata nam nad głowami. Jakiś żart chyba. Zrobi ktoś coś z tym hałasem w każdy weekend ? Jaka władza pozwala na to żeby mieszkańcy i turyści słuchali tego burczenia przez cały dzień ? Kto tu przyjedzie drugi raz ?
(2020.07.18)

info

0  
  0