UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tez miałem kupic wieksze mieszkanie, ale póki co sie wstrzymuje, bo jezeli to gówno dalej sie bedzie rozprzestrzeniac to wieksze imeszkanie raczej nikomu sie nie przyda. Inna rzecz ze ludzie w Egu chca za stere, bez remontu nieruchomosc duzo za duzooo.

Don z EG