UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Ten Twój znajomy z branży to ekspert od życia całe życie stojący w bramie z browarem czy spod budki z piwem ?! Człowieku bredzisz albo piszesz to z pozycji dyletanta ?! Nieruchomości mają się świetnie, uwierz mi lub nie, ale gospodarka sama się reguluje. Rejestracje na osiedlach Sadowa, GD, GA, można, można mieszkać w pięknym Elblągu a być rodowitym gdańszczaninem. Bo taniej, bo wygodniej, bo komfortowo. Lokale mieszkalne idą w wysokich cenach, bo są dla ludzi w pieniędzmi i zdolnością kredytową obliczoną już po pandemii. Teoria o tym, że Elbląg miastem wyludnionym, Elbląg miastem pokolenia emerytów ?! Wyjdź na starówkę, kto te mieszkania kupuje, 3-40 latkowie na dorobku. Skończcie z tym COVID, nadal mamy takie same potrzeby, popyt nie zniknie skoro potrzebujemy wszystkiego do funkcjonowania, własnego M i samochodu i lodówki i jedzenia. Potopu nie było i strat materialnych w miliardach tylko zamrożenie.