Wybrany wątek opinii

"Mamy już swoje lata z mężem i jedyne czego oczekujemy to możliwość odpoczynku w wyciszonym i pięknym miejscu – mówi turystkaa z Niemiec. " Ale jajcarze. Kemling polozony przy jednej z bardziej ruchliwych ulic a oni chca spokoju i ciszy
Cham Burger (2020.07.15)
@Cham Burger - W życiu noga Twoja nie przekroczyła tego kempingu a ekspertem jesteś. A gdzie ma być kemping położony w Elblągu ? Perfekcyjna lokalizacja nad samą rzeką, oaza zieleni w samym mieście, od lat chwalona przez turystów z całej Europy. Starówka spacerkiem, węzeł drogowy wjazd od Gdańska, od Wawy obwodnicą do węzła Urząd Celny perfect, od Malbork również idealny. W głuszy na polu mają siedzieć gdzie tylko 4 x 4 pojazdy dojeżdżają.
(2020.07.15)
@Cham Burger - Która to ta najbardziej ruchliwa?? Panieńska????
(2020.07.15)
@Cham Burger - Panieńska nie jest ruchliwą ulicą, a kemping jest cichy i spokojny, byłem to wiem. Czy "właścicielami"są dalej ci starsi państwo, którzy Niemców traktują priorytetowo, a resztę byle jak?
(2020.07.16)
Powrót do komentarzy