Wybrany wątek opinii
"Mamy już swoje lata z mężem i jedyne czego oczekujemy to możliwość odpoczynku w wyciszonym i pięknym miejscu – mówi turystkaa z Niemiec. "
Ale jajcarze. Kemling polozony przy jednej z bardziej ruchliwych ulic a oni chca spokoju i ciszy
Do moderacji
Odpowiedz
11
11
@Cham Burger - W życiu noga Twoja nie przekroczyła tego kempingu a ekspertem jesteś. A gdzie ma być kemping położony w Elblągu ? Perfekcyjna lokalizacja nad samą rzeką, oaza zieleni w samym mieście, od lat chwalona przez turystów z całej Europy. Starówka spacerkiem, węzeł drogowy wjazd od Gdańska, od Wawy obwodnicą do węzła Urząd Celny perfect, od Malbork również idealny. W głuszy na polu mają siedzieć gdzie tylko 4 x 4 pojazdy dojeżdżają.
Do moderacji
Odpowiedz
18
0
@Cham Burger - Która to ta najbardziej ruchliwa?? Panieńska????
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Cham Burger - Panieńska nie jest ruchliwą ulicą, a kemping jest cichy i spokojny, byłem to wiem. Czy "właścicielami"są dalej ci starsi państwo, którzy Niemców traktują priorytetowo, a resztę byle jak?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1