UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo, tylko się cieszyć, że chcą do nas przyjeżdżać. Oby jak najwięcej turystów w naszym mieście. Przed chwilą byli też przecież z Radia Zet z konkursu, fajna reklama dla miasta. A wy, marudy życiowe tu komentujące, nie oceniajcie innych swoją miarą tylko ruszcie tyłki i się uśmiechnijcie, a nie tylko zrzędzić potraficie. Pod każdym artykułem, nawet pozytywnym, tylko jęczycie i plujecie na własne miasto. Normalnym ludziom to się już tu nie chce pisać komentarzy, bo zaraz padnie jakaś "mądra"odpowiedź.
Stop Marudom