A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
po wpisaniu w google: "jak PO sprzedało Polskę"traficie np. na taki artykuł, zacytuję Wam np. za portalem wgospodarce. pl:
"Rząd PO prowadził na polskiej gospodarce bardziej rabunkową politykę niż zaborcy ponad sto lat wcześniej. Na ile szacowana jest wartość wyprzedanego w prywatne ręce, przynoszącego zyski państwowego majątku? Według różnych danych może być to przynajmniej 58 mld złotych.
W 2008-2014 władze naszego kraju dokonały wyprzedaży majątku należącego do Skarbu Państwa (m. in. banki, kopalnie czy zakłady produkcyjne)za łączną kwotę 58,615 mld zł.
Na co poszły pieniądze z tej rabunkowej wyprzedaży? Bynajmniej nie na budowę dróg czy innej infrastruktury - PO spłacało zobowiązania kredytowe, które samo zaciągnęło. (. .. )Niewygodne. info/ as/". To stary artykuł, ale warto przeczytać cały, aby odświeżyć pamięć, komu należy tak naprawdę wystawić rachunek.
Jeżeli PO chce wystawić rachunek za po co zrobił dla ludzi PiS przez te 5 lat to jaki rachunek powinni wystawić Polacy za tamte rządy przez tych nieszczęsnych 8 lat ich rządzenia ????? Bo oni sami mieli dobrze, tak jak Pan Czaczkowski (jako ten przegrany kandydat i obywatel z Krakowa )czy może Trzaskowski rodowity Warszawianin który za nasze pieniądze podróżował sobie samolotem w klasie biznes. Ale głupi naród nie dość że za to zapłaci to i jeszcze kupi.
Idiotom i nierobom z PO wystawilismy rachunek w kwtetniu 2013 roku i wywiezlismy to towarzystwo na taczkach. Juz nie pamiętacie? POwski prezeydent i cala rada miejska pod dowodztwem wcisly zostala odwolana za fatalne zarzadzanie miastem, haos bute i arogancję. Radzę o tym pamiętać przed niedziwlnymi wyborami
Niech on się lepiej pochwali jak za rządów PO-PSL zbudowali drogi i mosty na Euro 2012.Np. nasza ekspresowka 7 została skończona dopiero za rządów PiS, a przecież miała być na Euro 2012.
Panom z PO marzy się powrót do przeszłości. Niech sobie film pod tym tytułem obejrzą, bo nie wrócą do rządzenia. To będzie ich ostateczny koniec. Może w koncu luke po nich w polskim Parlamencie zapełnia młodzi ludzie.
Pisiory? To jest Twój język milosci? Żenada.
Wcisła był pionierem przekopu, naprawdę nie wiem jak można być tak cyniczny czĺowieka żeby dla władzy zmieniać zdanie
@POwiew świeżości . - Jeszcze kilka dni temu PO mówiła, że przekop Mierzeii jest niepotrzebny. A teraz mówią, że Trzaskowski musi zostać prezydentem, zebyb dopilnować przekopu mierzeii.
Jak można na was głosować, za waszych rządów zrujnowaliście Kraj, dla was liczy się tylko pseudo elita, a reszta to niewolnictwo, płaczecie nad 500 plus na dzieci w każdym cywilizowanym kraju to jest, wprowadźcie euro ale 1zł1euro nawet jutro. ..
a kiedy wam można wystawić rachunek za zniszczenie Polski?