Wybrany wątek opinii
Niech on się lepiej pochwali jak za rządów PO-PSL zbudowali drogi i mosty na Euro 2012.Np. nasza ekspresowka 7 została skończona dopiero za rządów PiS, a przecież miała być na Euro 2012.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
pis jeszce żadnej drogi nie wybudowało i nie wybuduje, wszystkie inwestycje wstrzymane, polityka rozdawnictwa do tego prowadz, a jak unia kurek zamknie, oj będziecie dopiero płakać
Do moderacji
Odpowiedz
2
1