UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panom z PO marzy się powrót do przeszłości. Niech sobie film pod tym tytułem obejrzą, bo nie wrócą do rządzenia. To będzie ich ostateczny koniec. Może w koncu luke po nich w polskim Parlamencie zapełnia młodzi ludzie.


Anuluj