UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli PO chce wystawić rachunek za po co zrobił dla ludzi PiS przez te 5 lat to jaki rachunek powinni wystawić Polacy za tamte rządy przez tych nieszczęsnych 8 lat ich rządzenia ????? Bo oni sami mieli dobrze, tak jak Pan Czaczkowski (jako ten przegrany kandydat i obywatel z Krakowa )czy może Trzaskowski rodowity Warszawianin który za nasze pieniądze podróżował sobie samolotem w klasie biznes. Ale głupi naród nie dość że za to zapłaci to i jeszcze kupi.


Anuluj