211
09.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tusk po wyborach: teraz benzyna może być po 7 złotych
Pamięć (2020.07.10)

info

13  
  0
@A.Boczek - Kasy nie ma panie Missan? To zredukować jeden etat vicka.
(2020.07.10)
Twarze PO od wielu, wielu lat wciąż te same. Od lat na jedynkach list wyborczych. Dumni elblążanie na nich głosują. Jest pięknie.
(2020.07.10)
Nie tylko twarze ale i myślenie.
myk (2020.07.10)
czy ten Missan to się weźmie do roboty, po jaką cholere tyle tych prezydentów w Elblągu
(2020.07.10)
to zwykły nierób i lanser, szkodnik miasta, za 3 miliony z podatków wyremontował sobie hangar dla swojej łódeczki i swoich kolesi!
(2020.07.10)
*Siły zewnętrzne uzurpują sobie prawo do decydowania, kto będzie w Polsce rządził. Miała miejsce bardzo brutalna i daleko idąca interwencja ze strony prasy niemieckiej"- oceniał w TV Trwam w czwartek prezes PiS Jarosław Kaczyński. * - Interia. cały komplet.
(2020.07.10)

info

7  
  0
Obejrzałem zdjęcia. Budka nie ogolony - taki sobie, Gelert, stara kobieta, powinna już zbierać na operację plastyczną, a w szczególności schudnąć, bo bielizna wyszczuplająca nie wytrzyma. Wcisła suchy jak szczapa, a ciągle mu mało i ciągnie Elbląg na dno. Missan - a. .. .. co tu opisywać. Ruskie jak budowali bazę wojskową w cieśninie Pilawskiej to nikogo, o nic się nie pytali i nikt o ochronę środowiska się nie śmiał dopytywać, a dzisiaj w własnym ogródku nie mogę szpadla wbić.
myk (2020.07.10)

info

9  
  0
A ty co tak bronisz tych niemcow, dziadek tez byl z Wermachtu ? - zapamietaj maly czlowiwczku, to czego dokonali szwabskie mor. .. y na naszym narodzie nie mozna wymazac z pamieci, precz z nimi na zawsze, bo jak swiat switem nigdy niemiec nie bedzie nam bratem. niemiec koniecznie z malej, bo nie zasluguje na zaden szacunek.
Wz- ta (2020.07.10)
No to teraz jestem pewien na 1000%. Będę głosował. .. na prezydenta Dudę.
(2020.07.10)

info

14  
  1