UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Idiotom i nierobom z PO wystawilismy rachunek w kwtetniu 2013 roku i wywiezlismy to towarzystwo na taczkach. Juz nie pamiętacie? POwski prezeydent i cala rada miejska pod dowodztwem wcisly zostala odwolana za fatalne zarzadzanie miastem, haos bute i arogancję. Radzę o tym pamiętać przed niedziwlnymi wyborami

Yataman