Wybrany wątek opinii
a kiedy wam można wystawić rachunek za zniszczenie Polski?
Do moderacji
Odpowiedz
14
0
nikt nigdy nie zniszczył tak polski jak PIS i długo nie zniszczy, to co nam sie teraz trafiło to najgorsze co może być, ale młodzi z Elbląga wyjechali i zostali emeryci i rencisci bez wykształcenia i taki myslenia. Żal
Do moderacji
Odpowiedz
0
3