Wybrany wątek opinii

a kiedy wam można wystawić rachunek za zniszczenie Polski?
(2020.07.10)
nikt nigdy nie zniszczył tak polski jak PIS i długo nie zniszczy, to co nam sie teraz trafiło to najgorsze co może być, ale młodzi z Elbląga wyjechali i zostali emeryci i rencisci bez wykształcenia i taki myslenia. Żal
lele8 (2020.07.10)
Powrót do komentarzy