UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak można na was głosować, za waszych rządów zrujnowaliście Kraj, dla was liczy się tylko pseudo elita, a reszta to niewolnictwo, płaczecie nad 500 plus na dzieci w każdym cywilizowanym kraju to jest, wprowadźcie euro ale 1zł1euro nawet jutro. ..


Anuluj