A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Warto u bukmacherów obstawić przegraną Dudy, jest nie zły kurs i można zarobić parę groszy
Wcisła wygląda jakby był po niezłym melanżu buahaha
Weźcie się ludzie obudźcie PO to największe dno
Przeprowadzilem sondaż wsród znajomych PAD- 71,3%, RT- 26,1%, niezdecydowani - 2,6%
dla nich powinna byc legalna eutanazja i aborcja
A ja z innej beczki.
Do senatora Jerzego Wcisło.
Jest mi bardzo Pana szkoda, Pan zagorzały ly katolik, który promuje człowieka, który robi wszystko co nie jest zgodne z Pismem Świętym. .Wsyd naprawdę, fałsz i obłuda.
Jest mi przykro, tylko patrzycie wszyscy o własnych korzyściach a do pomocy dla innych.
To Was nie ma.
Żenada
Pan Wcisła bardzo chce zagrabić Elbląg, jeśli ktoś wierzy że dobro miasta leży mu na sercu, to czas najwyższy żeby przejrzał na oczy, Elbląg staje się miastem umierającym, dzięki takim włodarzom
Trzaskowski to Tusk znowu łapy chcą wyciągnąć po ludzi pieniądze jak z O FE, PREEEEECZ. .. .. , nie pojmuje jak ludzie mają tak krutką pamięć
Słuszne spostrzeżenie PO są butni, aroganccy i cyniczni. Zdradzają ich te szelmowskie uśmiechy. Wyborcy PiS w niedzielę ogromna mobilizacji, aby ostatecznie rozliczyć PO. Trzaskowski z PO prowadzą agesywną kampanię, opartą na kłamstwie, zniekształcaniu rzeczywistości. Nawet chcą ukraść sztandarowy projekt PiS 500+. Szydzili z polskich rodzin korzystających z tego programu, naśmiewali się, że "Janusze"z dziećmi za 500+ wyjażdżają na wakacje nad polskie morze i że nie potrafią się na tych wyjazdach zachować. A tu nagle zwrot akcji - Trzaskowski popiera 500+ Kpiny! Dla mnie PO skończyło karierę po aferze podsłuchowej w Sowie oraz po tym jak rozsprzedali za bezcen majątek polski, zabrali nam nasze pieniądze z OFE itd.
Jeśli chcecie komuś wystawiać rachunek, to proponuję wpisać w google "jak PO sprzedało Polskę".
Pan Trzaskowski zapowiedział że będzie walczył o pieniądze z UNII dla Warszawy i Mazowsza. I to ma być prezydent wszystkich Polaków. spojrzcie obiektywnie co ten czlowiek mowi jaki jest wiarygodny