Wybrany wątek opinii
No i racja tylko pisoiry mają inne zdanie. .. Po nich zostanie tylko szambo
Do moderacji
Odpowiedz
37
131
półgłówek
Do moderacji
Odpowiedz
54
8
Zle porownanie. Szambo juz dwa razy wybilo w Warszawie. Nie dla tego pretendenta.
Do moderacji
Odpowiedz
63
10
Szambiarz z warszawy to twój idol.
Do moderacji
Odpowiedz
34
5
Sam jesteś jełopem
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Pisiory? To jest Twój język milosci? Żenada.
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
czy ten Missan to się weźmie do roboty, po jaką cholere tyle tych prezydentów w Elblągu
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
Popieram.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Tu masz racje ale Dude trzeba przegonic na tysiac stron. Jego kancelaria w 5 lat wydala na Dude i jego swite miliard zlotych.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Szambo takie jak sam jesteś Komunisto
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Skąd ty wiesz ile wydal Duda Komuchu. Czytałeś ile wydał Trzaskowski na wyjazd z sekretarką. Wjechał na 6 dni do za ocean, przemawiał trzy minuty a reszta w wyrze z sekretarką uzgadniali przebieg debaty, Że ta baba Rafałka taka naiwna.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2