UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeżeli PO chce wystawić rachunek za po co zrobił dla ludzi PiS przez te 5 lat to jaki rachunek powinni wystawić Polacy za tamte rządy przez tych nieszczęsnych 8 lat ich rządzenia ????? Bo oni sami mieli dobrze, tak jak Pan Czaczkowski (jako ten przegrany kandydat i obywatel z Krakowa )czy może Trzaskowski rodowity Warszawianin który za nasze pieniądze podróżował sobie samolotem w klasie biznes. Ale głupi naród nie dość że za to zapłaci to i jeszcze kupi.