UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak można na was głosować, za waszych rządów zrujnowaliście Kraj, dla was liczy się tylko pseudo elita, a reszta to niewolnictwo, płaczecie nad 500 plus na dzieci w każdym cywilizowanym kraju to jest, wprowadźcie euro ale 1zł1euro nawet jutro. ..