UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech on się lepiej pochwali jak za rządów PO-PSL zbudowali drogi i mosty na Euro 2012.Np. nasza ekspresowka 7 została skończona dopiero za rządów PiS, a przecież miała być na Euro 2012.


Anuluj