UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idiotom i nierobom z PO wystawilismy rachunek w kwtetniu 2013 roku i wywiezlismy to towarzystwo na taczkach. Juz nie pamiętacie? POwski prezeydent i cala rada miejska pod dowodztwem wcisly zostala odwolana za fatalne zarzadzanie miastem, haos bute i arogancję. Radzę o tym pamiętać przed niedziwlnymi wyborami
Yataman