UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Idiotom i nierobom z PO wystawilismy rachunek w kwtetniu 2013 roku i wywiezlismy to towarzystwo na taczkach. Juz nie pamiętacie? POwski prezeydent i cala rada miejska pod dowodztwem wcisly zostala odwolana za fatalne zarzadzanie miastem, haos bute i arogancję. Radzę o tym pamiętać przed niedziwlnymi wyborami

Yataman

Anuluj