A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wygonić stamtąd taksiarzy i zrobić na tym miejscu pas do wjazdu na rynek.
Domino Day 2020
Policmajstry zablokowały drogę i po hymnie jakby było mało miejsca,
lawety z całego województwa wezwano
Nie rozumiem jak można nie zauważyć tyle stojących aut i wjechać z pełnym impetem komuś w kufer? Oj te baby, one są naprawdę zagrożeniem na drogach!
spoko za tydzień góra dwa opylę je jako bezwypadkowe
@JUrek. - "Kobieta jadąc miała prawo przypuszczać, że nie ma przeszkody. "Weź przeczytaj to jeszcze raz spokojnie i pomyśl, co napisałeś !!!
Widać ktoś nie zna przepisów. To że jest zakaz postoju na Dąbka nie znaczy że auta stojące w kolejce do skrętu w prawo na rynek łamią przepisy.
Jeśli postój spowodowany jest okolicznościami tak jak w tym przypadku nikt nie łamie tego zakazu. Oni poprostu oczekują na wznowienie ruchu wywołane zatorem.
Dzwoniłem kilkanaście razy na poljcje informując o ty zjawisku ten sam scenariusz powtarza sie w każdy dzień targowy, kierowcy którym d.. jest za ciężka najlepiej jak by wjechaji pod każdy stragan. Kierowcy zajmują wszystkie pasy od skrzyżowania do wjazdu na rynek robiąc sobie z jezdni parking!!!!!Inni kierowcy nie mogą przejechać jezdnią, autobusy trąbią nie migą wjechać na przystanek!!!!!Za szkody powinni zapłacić kierowcy i policja!!!!!Bo nie reagują a mozna z tych kierowców zedrze kilkadziesiąt tysięcy kar!!!!! Ale to wiocha Elbląg!!
Targowisko w tamtym miejscu może być, tylko trzeba zmienić nawyki żeby wszędzie jechać autem. Najlepiej, by nawet do spożywczego dałoby się wjechać. Zrobić opłaty za wjazd i po problemie.