UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widać ktoś nie zna przepisów. To że jest zakaz postoju na Dąbka nie znaczy że auta stojące w kolejce do skrętu w prawo na rynek łamią przepisy. Jeśli postój spowodowany jest okolicznościami tak jak w tym przypadku nikt nie łamie tego zakazu. Oni poprostu oczekują na wznowienie ruchu wywołane zatorem.

Czytelnik 4

Anuluj