Wybrany wątek opinii
Widać ktoś nie zna przepisów. To że jest zakaz postoju na Dąbka nie znaczy że auta stojące w kolejce do skrętu w prawo na rynek łamią przepisy.
Jeśli postój spowodowany jest okolicznościami tak jak w tym przypadku nikt nie łamie tego zakazu. Oni poprostu oczekują na wznowienie ruchu wywołane zatorem.
Do moderacji
Odpowiedz
13
10
@Czytelnik 4 - Ty im nie pisz takich rzeczy. .. raczej nikt tego nie zrozumie. .. a potwierdzeniem moich słów niech będzie ilość negacji Twojego wpisu. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
1