A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@WSPÓŁMIESZKANIEC - wzrasta bo nie ma jak wygodnie poruszac sie rowerem w tym miescie. a to jedyne wysjcie zeby pozbyc sie korkow w przyszlosci, ale co tam lepeij czerwone wszedzie zrobic i skrzyżowania, zamaist stawiac na ronda i sciezki rowerowe
ogilnie dla zycia co za paradoks,
zrobic postuj taxi na rynku
To miejsce od dawna prosiło się o wypadek. Na miejscu tej Pani wziąłbym adwokata i walczył w sądzie. Samochody stały aż do końca zatoczki pod skrzyżowanie gdzie jak piszą znawcy jest zakaz zatrzymywania się. Niestety tak się dzieje w każdy dzień targowy i policja to widzi bo często z drugiej strony mierzą prędkość. Niech się też wypowiedzą kierowcy autobusów czy mają problem z wjazdem do zatoczki czy z wyjazdem. Ktoś tu słusznie wspomniał jest parking gdzie sprzedają auta może tam należy umożliwić parkowanie w dni targowe bo ten co jest na rynku nie nadaje się na taką ilość robiących zakupy.
@Mex. - Ludzie ta kobieta wjechała w STOJĄCE samochody, albo nie dowidzi, albo wjechała celowo, w obu przypadkach powinna stracić prawo jazdy.
Jadąc od strony Zawady prawym pasem na wprost (tylko tym można), powinno być się kierowanym na lewy pas za skrzyżowaniem. Na który znikąd więcej nie można wjechać przy zielonym. I to rozwiązało by problem. Na jakiś czas albo na zawsze. A tak bywalcy jadą tam od razu, a ci, co tu tylko bywają lub mniej ogarnięci, mają problem ze zmianą pasa będąc zaskoczeni korkiem. A jeszcze lepiej, jak by tam był dodatkowy pas na oczekiwanie na wjazd na targowisko. A jak komuś targowisko się nie podoba, to nie musi chodzić.
po jajka chyba stali w tym korku i nie chcieli pani wpusci teraz maja za swoje
Tu miejsce dobre tylko krowsko jak w obore. hehe
Autobusem ciężko wjechać na zatoczkę i wyjechać z niej.
@ptofesor tye - Ty tez zestarzejesz sie chyba ze nie dozyjesz. zolc cie zaleje. hehe