UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Targowisko w tamtym miejscu może być, tylko trzeba zmienić nawyki żeby wszędzie jechać autem. Najlepiej, by nawet do spożywczego dałoby się wjechać. Zrobić opłaty za wjazd i po problemie.

2020

Anuluj