UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Targowisko w tamtym miejscu może być, tylko trzeba zmienić nawyki żeby wszędzie jechać autem. Najlepiej, by nawet do spożywczego dałoby się wjechać. Zrobić opłaty za wjazd i po problemie.
2020
Targowisko w tamtym miejscu może być, tylko trzeba zmienić nawyki żeby wszędzie jechać autem. Najlepiej, by nawet do spożywczego dałoby się wjechać. Zrobić opłaty za wjazd i po problemie.
2020