UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem jak można nie zauważyć tyle stojących aut i wjechać z pełnym impetem komuś w kufer? Oj te baby, one są naprawdę zagrożeniem na drogach!


Anuluj