Wybrany wątek opinii

Nie rozumiem jak można nie zauważyć tyle stojących aut i wjechać z pełnym impetem komuś w kufer? Oj te baby, one są naprawdę zagrożeniem na drogach!
(2020.06.20)
ogilnie dla zycia co za paradoks,
(2020.06.20)
Jestem kierowcą autobusu i sam dwa tygodnie temu w tym samym miejscu mało bym nie wjechał w kolumnę stojących samochodów.
Kierowca autobusu (2020.06.20)
Powrót do komentarzy