Wybrany wątek opinii
Nie rozumiem jak można nie zauważyć tyle stojących aut i wjechać z pełnym impetem komuś w kufer? Oj te baby, one są naprawdę zagrożeniem na drogach!
Do moderacji
Odpowiedz
14
15
ogilnie dla zycia co za paradoks,
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Jestem kierowcą autobusu i sam dwa tygodnie temu w tym samym miejscu mało bym nie wjechał w kolumnę stojących samochodów.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1