Wybrany wątek opinii
Nasza Milicja, pomimo wielu próśb kierowanych przez kierowców MPK, innych użytkowników pojazdów, olewa temat. Zakaz zatrzymywania, jedzie milicja, widzi zator i nic nie robi. Albo jest zakaz, albo go nie ma. Kobieta jadąc miała prawo przypuszczać, że nie ma przeszkody.
Do moderacji
Odpowiedz
24
14
@JUrek. - A co ma do tej sytuacji znak zakazu zatrzymywania się? Pytam się oczywiście ludzi którzy znają prawo o ruchu drogowym
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
@JUrek. - "Kobieta jadąc miała prawo przypuszczać, że nie ma przeszkody. "Weź przeczytaj to jeszcze raz spokojnie i pomyśl, co napisałeś !!!
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@Olo81 - Ten znak nie ma nic do rzeczy. .. w sytuacji, gdy pojazd chce wykonać manewr skrętu, a nie ma możliwości, to zatrzymuje się w związku z zaistniałą warunkami na drodze, a nie żeby sobie w nosie podłubac. .. więc znak ten w ogóle nie zmienia nic. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@JUrek. - Owszem miała prawo przypuszczać, ale to nie zwalnia z myślenia. A kierowcy nie łamią zakazu, tylko stoją czekając na wjazd na targowisko. W przypadku kiedy zatrzymanie wynika z warunków ruchu, wtedy jest dopuszczalne nawet pomimo zakazu. Chociaż też mnie wkurza ten ogon w dni targowe. Tylko czekać kiedy korek zacznie się już przy Obrońców Pokoju.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0