UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widać ktoś nie zna przepisów. To że jest zakaz postoju na Dąbka nie znaczy że auta stojące w kolejce do skrętu w prawo na rynek łamią przepisy. Jeśli postój spowodowany jest okolicznościami tak jak w tym przypadku nikt nie łamie tego zakazu. Oni poprostu oczekują na wznowienie ruchu wywołane zatorem.
Czytelnik 4