UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dzwoniłem kilkanaście razy na poljcje informując o ty zjawisku ten sam scenariusz powtarza sie w każdy dzień targowy, kierowcy którym d.. jest za ciężka najlepiej jak by wjechaji pod każdy stragan. Kierowcy zajmują wszystkie pasy od skrzyżowania do wjazdu na rynek robiąc sobie z jezdni parking!!!!!Inni kierowcy nie mogą przejechać jezdnią, autobusy trąbią nie migą wjechać na przystanek!!!!!Za szkody powinni zapłacić kierowcy i policja!!!!!Bo nie reagują a mozna z tych kierowców zedrze kilkadziesiąt tysięcy kar!!!!! Ale to wiocha Elbląg!!