UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzwoniłem kilkanaście razy na poljcje informując o ty zjawisku ten sam scenariusz powtarza sie w każdy dzień targowy, kierowcy którym d.. jest za ciężka najlepiej jak by wjechaji pod każdy stragan. Kierowcy zajmują wszystkie pasy od skrzyżowania do wjazdu na rynek robiąc sobie z jezdni parking!!!!!Inni kierowcy nie mogą przejechać jezdnią, autobusy trąbią nie migą wjechać na przystanek!!!!!Za szkody powinni zapłacić kierowcy i policja!!!!!Bo nie reagują a mozna z tych kierowców zedrze kilkadziesiąt tysięcy kar!!!!! Ale to wiocha Elbląg!!