A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jeżdzić to trzeba umieć. BA. R. ANY.
Do urzedasów z Ratusza nie dociera fakt że za pieniądze mieszkańców wybudowano parking. A na parkingu skup aut. To widac jakich mamy włodarzy niekompetentnych.
czas przeszly- "Po godz. 8 z al. Piłsudskiego. .. .nie zdążyła wyhamować i uderzyła ", czas terazniejszy - "stojący na ulicy renault"a nie brzmi lepiej w czasie przeszlym w stojacego renaulta, kogo co?, troche konsekwencji w zdaniu. I dalej kierujaca nissanem note, jak imie psa podajesz to tez z małej?
nie zachowali odpowiedniej odleglosci do warunkow panujacych na drodze, plus gdy stajemy trzeba zaciagnac hamulec reczny, ale po co ? przeciez moj samochod to moja twierdza :D
@JUrek. - A co ma do tej sytuacji znak zakazu zatrzymywania się? Pytam się oczywiście ludzi którzy znają prawo o ruchu drogowym
To się babka zagapiła i bęc. Ale należą jej się podziękowania bo trafiła w pijanego. A policjanci z WRD niech się wezmą do roboty.
A gdzie jest policja oni wiedzą o tym
Ludzie pisali stale o tej ulicy !!! Wspominali również o tym, czy najpierw ma dojść do jakiegoś wypadku, żeby była jakaś reakcja??? Zresztą tak jest ze wszystkim, jeżeli chodzi o policję, brak reakcji na stałe i te same zgłoszenia a chodzi nie tylko o tą ulicę.
Zakaz zatrzymywania obowiazuje jak zatrzymanie nie wynika z ruchu drogowego. Jeżeli jest korek i jest zakaz zatrzymywania to co mam jechać czy jednak sie zatrzymać. Widocznie sprawxa zastosował siw do znaku i dlatego wjechał w stojące samochody
Policjantów WRD możecie zapomnieć, oni słabo się starają. Jeszcze w moim przypadku żadnego zgłoszenia nie załatwili w sposób pozytywny, także szkoda gadać.