Wybrany wątek opinii
Wygonić stamtąd taksiarzy i zrobić na tym miejscu pas do wjazdu na rynek.
Do moderacji
Odpowiedz
31
6
zrobic postuj taxi na rynku
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
A może zlikwidować wjazd na rynek? (pomijając handlujących a reszta won trochę ruchu nie zaszkodzi!!!!!)parking mały a chętnych dużo.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
o to to to to. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Poza tym wzdluz ulicy skosne miejsca parkingowe max do 15 minut postoju. Zeby kazdy mogl skorzystac nie tylko seniorzy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0