Wybrany wątek opinii

Wygonić stamtąd taksiarzy i zrobić na tym miejscu pas do wjazdu na rynek.
(2020.06.20)
zrobic postuj taxi na rynku
(2020.06.20)
A może zlikwidować wjazd na rynek? (pomijając handlujących a reszta won trochę ruchu nie zaszkodzi!!!!!)parking mały a chętnych dużo.
elblążanin48 (2020.06.20)
o to to to to. .. ..
(2020.06.21)
Poza tym wzdluz ulicy skosne miejsca parkingowe max do 15 minut postoju. Zeby kazdy mogl skorzystac nie tylko seniorzy.
(2020.06.21)
Powrót do komentarzy