39
17.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@fsafaf - Trzeba było być wojskowym a nie pluć jadem. Mądrego udajesz eksperta. Klan jest po 17 a wojsko pracuje do 15:30 zrozumiano.
(2020.06.17)
@fsafaf - A Twoja mamusia darmozjad zamiast sama Cię wypchnąć na ten świat musiała lekarza prosić ??? Bo sama nie umiała; )To mniej więcej taka logika dzieciaku. Więc widać każdy fach czasem potrzebny. Świat jakby umówił się na pokój a każde Państwo zbrojne.
(2020.06.17)
Ludzie dajcie spokój, co wy gadacie ze miernoty w wojsku ? a kto tą miernotę wychował ??? mamusia i tatuś. !!!! Wojsko musi brać i takich skoro nie ma juz innych. Pokolenie ogarniętychi zaradanych prawdziwych facetów to już wymiera. teraz same miernoty. Współczesny 30 latek to miernota życiowa która nic nie umie i jeszcze ma poparcie w tatusiu i mamusi, ze nic nie musi umieć bo wystarczy zapłacić. Skoro matka z ojcem nie goniła do sportu, do męskich rzeczy to czyja to wina, że ta miernota nic nie umie: Państwa ??? czy MAMUSI I TATUSIA. To jakie mamy społeczeństwo odpowiada ojciec u chłopaka bo dzieci patrzą na rodzica, skoro wyręcza go we wszystkim, i tłumaczy ze nie umiesz to nic. .. zrobi inny za ciebie, tylko zapłać top kto ma wyrosnąc z tego faceta. To wyrasta pół kobiety pół faceta. Delikatniutki meżczyzna. dajcie ludzie spokój, morał taki, przestańcie wychowywać miernoty życiowe bo baby bedą sie chajtać z babami, bo która z takim mamisynkiem wytrzyma. WINNI TYLKO RODZICE CHOWAJĄCE MIERNOTY ŻYCIOWE. szczególnie ojciec !!!!!
(2020.06.17)
"Ludzie dajcie spokój, co wy gadacie ze miernoty w wojsku ? a kto tą miernotę wychował ? "a kto ją przyjął w MON do jednostki ?? Do zawodowego wojska mieli być przyjmowanie najlepsi a co jest ?? Z jakiego klucza to teraz się odbywa ??
Hmmm .. ?? (2020.06.17)

info

5  
  0
@szwagier szwagra - ile ma lat, bo ja brałbym go
(2020.06.17)
@gustlik - Rozwaliłeś system tym komentarzem :D
Ploterek (2020.06.17)
jak dla staruszek spacerujących z kijkami. żenada.
fafa (2020.06.17)
@-Do trzeciego wpisu- w piechocie, choć takowej już praktycznie niema, roczny okres służby czynnej może by i wystarczył. W specjalistycznych wojskach czasem dwa lata to za mało by wyszkolić na pełno wartościowego zabijakę.
reserve (2020.06.17)
Strzelanie do innych ludzi to zaszczyt?
(2020.06.17)
@reserve - "niema", "pełno wartościowego". .. Żałosne.
(2020.06.17)