Wybrany wątek opinii

Mam 55 lat. Niezłą kondycje i wygląd. Non stop jestem aktywny sportowo. Jak patrze na współczesnych młodych ludzi to wiem na pewno, że wiekszosc mi nie dorówna we współzawodnictwie czysto sportowo-fizycznym. Inteligencją mam wrażenie tez ich przewyzszam Tez mnie przyjmiecie?
Dżejms Bąt (2020.06.17)
@Dżejms Bąt - Jeśli masz wzrost powyżej 185 cm to cie przyjmo na wycior do czołgu
gustlik (2020.06.17)
@Dżejms Bąt - Wrażenie to jedno, rzeczywistość drugie. Było iść na trepa. Dawno byłbyś na emeryturze mundurowej w wieku 55 lat.
(2020.06.17)
@Dżejms Bąt - Od razu damy się na emeryturę wojskową. 5 tys netto jak na oficera przystało.
(2020.06.17)
@gustlik - Rozwaliłeś system tym komentarzem :D
Ploterek (2020.06.17)
@Ploterek - zawsze moze karmic gąsienice
(2020.06.17)
Powrót do komentarzy