Wybrany wątek opinii

wojsko to darmozjady, które nawet własnego mienia nie potrafią pilnować tylko wynajmują firmy zewnętrzne.
fsafaf (2020.06.17)
@fsafaf - Darmozjad to cię zrobił
doktor (2020.06.17)
@doktor - Przykro mi ale moi rodzice całe życie pracowali zawodowo i nic za darmo nie dostali. A powiedz mi co taki wojskowy robi w ciągu dnia? oprócz grania w karty, oglądania klanu itp?
fsafaf (2020.06.17)
@fsafaf - wynajmują firmy, bo tak jest taniej. To nie tylko polska specyfika.
(2020.06.17)
@fsafaf - Bo nie ma szwejów w koszarach. Ciężko to ogarnąć. Warta mundurowa wymagałyby logistyki, posiłków etc.
(2020.06.17)
@fsafaf - Trzeba było być wojskowym a nie pluć jadem. Mądrego udajesz eksperta. Klan jest po 17 a wojsko pracuje do 15:30 zrozumiano.
(2020.06.17)
@fsafaf - A Twoja mamusia darmozjad zamiast sama Cię wypchnąć na ten świat musiała lekarza prosić ??? Bo sama nie umiała; )To mniej więcej taka logika dzieciaku. Więc widać każdy fach czasem potrzebny. Świat jakby umówił się na pokój a każde Państwo zbrojne.
(2020.06.17)
@doktor - darmozjady z natury, taka ich rola, jak trutnie w ulu, no ale wszedzie dobrze ale w armii najlepiej :)zycie jak w obozie hahha a troche jak we wiezieniu
(2020.06.17)
bo nie kradna i sa odpowiedzialni
(2020.06.17)
Powrót do komentarzy