Wybrany wątek opinii
Armia zawodowa tak ale największym błędem było całkowite zlikwidowanie obowiązkowego poboru. Należało tylko skrócić okres służby do 12 miesięcy.
Armia nie może być sposobem na łatwe znalezienie roboty z pakietem przywilejów bo to odpowiedzialna, zaszczytna służba i potrzebuje ludzi zaangażowanych.
Do moderacji
Odpowiedz
29
8
Zatrzasnąłeś się z wiedzą dawno temu w drewutni. Manią Cię wizją pracy a potem etatów nie ma. Dziękuję i won. Szkoła oficerska zdecydowanie tak. Pójście do wojska bo nie masz pracy i celu w życiu zdecydowanie odradzam.
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
Strzelanie do innych ludzi to zaszczyt?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0