Wybrany wątek opinii
Ale kaszana - teraz biorą wszystko jak leci. Mam szwagra - nierób, opój, kombinator, cwaniak i gamoń, ale ładnie tańczy - może się załapie do armii.
Do moderacji
Odpowiedz
17
3
@szwagier szwagra - ile ma lat, bo ja brałbym go
Do moderacji
Odpowiedz
3
0