Wybrany wątek opinii

Ale kaszana - teraz biorą wszystko jak leci. Mam szwagra - nierób, opój, kombinator, cwaniak i gamoń, ale ładnie tańczy - może się załapie do armii.
szwagier szwagra (2020.06.17)
@szwagier szwagra - ile ma lat, bo ja brałbym go
(2020.06.17)
Powrót do komentarzy