UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Ludzie dajcie spokój, co wy gadacie ze miernoty w wojsku ? a kto tą miernotę wychował ? "a kto ją przyjął w MON do jednostki ?? Do zawodowego wojska mieli być przyjmowanie najlepsi a co jest ?? Z jakiego klucza to teraz się odbywa ??

Hmmm .. ??