39
17.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jestem misiewiczem będą mi salutować
(2020.06.17)
"jestem misiewiczem będą mi salutować"- będą - i nie tylko salutować.
(2020.06.17)
naucza was jak sprzadac kible, jak rozebrac bron, i ktora strona to praw a ktora lewa :D
(2020.06.17)

info

4  
  0
@doktor - darmozjady z natury, taka ich rola, jak trutnie w ulu, no ale wszedzie dobrze ale w armii najlepiej :)zycie jak w obozie hahha a troche jak we wiezieniu
(2020.06.17)
@Ploterek - zawsze moze karmic gąsienice
(2020.06.17)
bo nie kradna i sa odpowiedzialni
(2020.06.17)
Ja mam A - alleluja i do przodu
(2020.06.17)
nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie oficera :-)))
Wojak Szwojak (2020.06.18)

info

2  
  2
ok boomer. .
(2020.06.18)