Wybrany wątek opinii
@-Do trzeciego wpisu- w piechocie, choć takowej już praktycznie niema, roczny okres służby czynnej może by i wystarczył. W specjalistycznych wojskach czasem dwa lata to za mało by wyszkolić na pełno wartościowego zabijakę.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@reserve - "niema", "pełno wartościowego". .. Żałosne.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0