Wybrany wątek opinii

@-Do trzeciego wpisu- w piechocie, choć takowej już praktycznie niema, roczny okres służby czynnej może by i wystarczył. W specjalistycznych wojskach czasem dwa lata to za mało by wyszkolić na pełno wartościowego zabijakę.
reserve (2020.06.17)
@reserve - "niema", "pełno wartościowego". .. Żałosne.
(2020.06.17)
Powrót do komentarzy