39
17.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Dżejms Bąt - Wrażenie to jedno, rzeczywistość drugie. Było iść na trepa. Dawno byłbyś na emeryturze mundurowej w wieku 55 lat.
(2020.06.17)
zje. .b
(2020.06.17)
wojsko to darmozjady, które nawet własnego mienia nie potrafią pilnować tylko wynajmują firmy zewnętrzne.
fsafaf (2020.06.17)
Lenie i nieroby. Takie wojsko które biegać nie potrafi. a 99% z nich 10km przebiegnie powyżej 1h20min
tomaszafa (2020.06.17)
@fsafaf - Darmozjad to cię zrobił
doktor (2020.06.17)
@doktor - Przykro mi ale moi rodzice całe życie pracowali zawodowo i nic za darmo nie dostali. A powiedz mi co taki wojskowy robi w ciągu dnia? oprócz grania w karty, oglądania klanu itp?
fsafaf (2020.06.17)
@fsafaf - wynajmują firmy, bo tak jest taniej. To nie tylko polska specyfika.
(2020.06.17)
@tomaszafa - A po co im bieganie ?! Obowiązkowy WF dla oficerów to marszobieg na 3km.
(2020.06.17)
@fsafaf - Bo nie ma szwejów w koszarach. Ciężko to ogarnąć. Warta mundurowa wymagałyby logistyki, posiłków etc.
(2020.06.17)
@Dżejms Bąt - Od razu damy się na emeryturę wojskową. 5 tys netto jak na oficera przystało.
(2020.06.17)