UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Ludzie dajcie spokój, co wy gadacie ze miernoty w wojsku ? a kto tą miernotę wychował ? "a kto ją przyjął w MON do jednostki ?? Do zawodowego wojska mieli być przyjmowanie najlepsi a co jest ?? Z jakiego klucza to teraz się odbywa ??

Hmmm .. ??

Anuluj