UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@fsafaf - Trzeba było być wojskowym a nie pluć jadem. Mądrego udajesz eksperta. Klan jest po 17 a wojsko pracuje do 15:30 zrozumiano.


Anuluj