UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@-Do trzeciego wpisu- w piechocie, choć takowej już praktycznie niema, roczny okres służby czynnej może by i wystarczył. W specjalistycznych wojskach czasem dwa lata to za mało by wyszkolić na pełno wartościowego zabijakę.
reserve