UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@-Do trzeciego wpisu- w piechocie, choć takowej już praktycznie niema, roczny okres służby czynnej może by i wystarczył. W specjalistycznych wojskach czasem dwa lata to za mało by wyszkolić na pełno wartościowego zabijakę.

reserve

Anuluj