UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@-Do trzeciego wpisu- w piechocie, choć takowej już praktycznie niema, roczny okres służby czynnej może by i wystarczył. W specjalistycznych wojskach czasem dwa lata to za mało by wyszkolić na pełno wartościowego zabijakę.

reserve