A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ktoś pytał rodziców z sp11 czy się na ten cyrk godzą? Dlaczego dzieci mają mieć lekcje do 16-17 jak we wszystkich przeladowanych podstawowkach? Remontować stopniowo A przy okazji kiedy termomodernizacja sp11?
Będzie tak jak z etatami pracowników zarzekali sie, że nie będą obniżać wynagrodzeń i tylko myśli wszystkim w lutym/marcu oczy o podwyżkach 300zl a co zrobili. .. 88 osób od września zostaje bez pracy lub na marne pół etatu.
A wiceprezydent pietrulewicz bez skrupułów wali pieniądze ma 19.wyremontowal stołówki kuchnie a teraz wymyślił windę i salę interaktywne. Człowieku zastanów się a dzieci w 9 w tragicznych warunkach
@kazik_ - Czytanie ze zrozumieniem się kłania, 200 zł wystarczyło żeby pokój nauczycielski odnowić. Nauczyciele w tej szkole razem z rodzicami odnowili wiele pomieszczen w środku a UM nigdy nie dał marnej złotówki.
Co za bzdury, niby kto stad wyjezdza???? Mieszkania na Zawadzie puste????? Kto to pisze jakis Duda bus czy Pinokio????? Mieszkan i osiedli nowych od zarypania powstaja jak grzyby po deszczu. Tylu nowych mieszkan i osiedli od 10 lat jak dzis nigdy nie powstalo w Elblagu wrecz przeciwnie Elblag sie zaludnia.
@Ziomek pka - sp18 ma za duże plecy, więc na pewno nie zostanie zlikwidowana
w urzędzie miasta nie liczy się dobro dzieci, tylko kto do kogo chodzi na imieniny
Budynek odda dla potrzebujacych pomocy z marginesu spolecznego zeby swoim dac posadki. Same socjale w tym miasteczku a olsztyn paslek ilawa kwitna.
Chca zniszczyc miasto i zrujnowac. Maja jakies 3 lata na dokonczenie demolki. Przeciez olsztyn to ratusz a olsztyn chce degradacji.
Dzieci mniej bo szkola ma opinie slabej.