87
04.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ktoś pytał rodziców z sp11 czy się na ten cyrk godzą? Dlaczego dzieci mają mieć lekcje do 16-17 jak we wszystkich przeladowanych podstawowkach? Remontować stopniowo A przy okazji kiedy termomodernizacja sp11?
(2020.06.04)
Będzie tak jak z etatami pracowników zarzekali sie, że nie będą obniżać wynagrodzeń i tylko myśli wszystkim w lutym/marcu oczy o podwyżkach 300zl a co zrobili. .. 88 osób od września zostaje bez pracy lub na marne pół etatu.
Mariacr (2020.06.04)

info

18  
  1
A wiceprezydent pietrulewicz bez skrupułów wali pieniądze ma 19.wyremontowal stołówki kuchnie a teraz wymyślił windę i salę interaktywne. Człowieku zastanów się a dzieci w 9 w tragicznych warunkach
(2020.06.04)

info

23  
  3
@kazik_ - Czytanie ze zrozumieniem się kłania, 200 zł wystarczyło żeby pokój nauczycielski odnowić. Nauczyciele w tej szkole razem z rodzicami odnowili wiele pomieszczen w środku a UM nigdy nie dał marnej złotówki.
Rodzic 111 (2020.06.04)
Co za bzdury, niby kto stad wyjezdza???? Mieszkania na Zawadzie puste????? Kto to pisze jakis Duda bus czy Pinokio????? Mieszkan i osiedli nowych od zarypania powstaja jak grzyby po deszczu. Tylu nowych mieszkan i osiedli od 10 lat jak dzis nigdy nie powstalo w Elblagu wrecz przeciwnie Elblag sie zaludnia.
(2020.06.04)
@Ziomek pka - sp18 ma za duże plecy, więc na pewno nie zostanie zlikwidowana
(2020.06.04)
w urzędzie miasta nie liczy się dobro dzieci, tylko kto do kogo chodzi na imieniny
(2020.06.05)

info

14  
  1
Budynek odda dla potrzebujacych pomocy z marginesu spolecznego zeby swoim dac posadki. Same socjale w tym miasteczku a olsztyn paslek ilawa kwitna.
(2020.06.05)
Chca zniszczyc miasto i zrujnowac. Maja jakies 3 lata na dokonczenie demolki. Przeciez olsztyn to ratusz a olsztyn chce degradacji.
(2020.06.05)
Dzieci mniej bo szkola ma opinie slabej.
(2020.06.05)