UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chca zniszczyc miasto i zrujnowac. Maja jakies 3 lata na dokonczenie demolki. Przeciez olsztyn to ratusz a olsztyn chce degradacji.


Anuluj