UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chca zniszczyc miasto i zrujnowac. Maja jakies 3 lata na dokonczenie demolki. Przeciez olsztyn to ratusz a olsztyn chce degradacji.
Chca zniszczyc miasto i zrujnowac. Maja jakies 3 lata na dokonczenie demolki. Przeciez olsztyn to ratusz a olsztyn chce degradacji.