Wybrany wątek opinii
Co za bzdury, niby kto stad wyjezdza???? Mieszkania na Zawadzie puste????? Kto to pisze jakis Duda bus czy Pinokio????? Mieszkan i osiedli nowych od zarypania powstaja jak grzyby po deszczu. Tylu nowych mieszkan i osiedli od 10 lat jak dzis nigdy nie powstalo w Elblagu wrecz przeciwnie Elblag sie zaludnia.
Do moderacji
Odpowiedz
13
9
to spojrz na liczne mieszkancow Elblaga wg. Gus i na prognozy. Dramat!
Do moderacji
Odpowiedz
1
3