UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kazik_ - Czytanie ze zrozumieniem się kłania, 200 zł wystarczyło żeby pokój nauczycielski odnowić. Nauczyciele w tej szkole razem z rodzicami odnowili wiele pomieszczen w środku a UM nigdy nie dał marnej złotówki.

Rodzic 111

Anuluj